Leden 2012

Miley vue sur New York

22. ledna 2012 v 16:21 | Miley |  ♥Rosie Vue♥
New York..... Ach kdo by se do New Yorku nechtěl podívat? No já rozhodně Ano!!!! Podle mě je to nádherné město!!!! Sice ho nazývám město bez historie, ale myslím tím bez historie z hlediska šlechticů a králů atd. Moje představa o Newyorské historií je asi taková: Nejdříve tam byli indiáni potom přišel Kolumbus vyhnal je a potom se datuje kdy byl postaven první mrakodrap, druhý mrakodrap....... Ale i přes to má to město své kouzlo a mě neuvěřitelně láká!!!!Usmívající se Nátáčí se tam spoustu známých filmů i seriálů, sídlí tam prestižní firmy, naleznete zde luxusí obchody a když budete mít velké štěstí tak potkáte i nějakou celebritu! Takže podle mě si nějvětší město USA rozhodně zasouží pozornostMrkající Ale nemá vždy štěstí, vzpomeňme si například na 11.záři 2001, kdy byl teroristický útok na DvojčataPlačící A když si to všechno shrneme tak já sama za sebe můžu říct I love New York!!!!!!Smějící se

Zeke a Luther

22. ledna 2012 v 16:01 | Miley
Skateboarding je náš život, toto motto už naznačuje o čem asi seriál je. Dva nejlepší kamarády spojuje jedna láska, láska k skateboardingu! Zeke(Hutch Dano) a Luther(Adam Hicks) jsou nerozluční kámoši a praví američtí sateaci! S Zekeovou sestrou Ginger(Ryan Newman) a jejich rivalem Kojem(Dan Curtis Lee), zažívají různá dobrodružství! Tento seriál je od společnosti Walt Disney a vysílá se na kanálu Disney Channel! Patří mezi mé oblíbené seriály na Disney a můžu jedině doporučit!!!Mrkající
Zleva Zeke, Ginger, Kojo, Luther

Mileyina škola módy

9. ledna 2012 v 16:49 | Miley |  ♥Móda♥
Nový článek bude na téma Mileyina škola módy, známkovat se bude normálně jako ve škole a pokud s něčím nebudete souhlasit tak to napište do komentíků!Mrkající Dnešní škola módy je na téma róba na červený koberec!

Kristen Stewart(21)
No tak tohle se Kristy moc nepovedloZamračený Sice splňuje podmínku boty ladí s kabelkou, ale tyhle šaty bych si vzala spíše na párty než na červený koberec. Místo tohodle řetízku bych na krk zvolila nápadný náhrdelník a rozhodně s nejakými naušničkami a aspoň jemným náramkem! Bohužel celkový dojem nevylepšuje ani účes, který Kristy zvolila vypadá to spíšže ráno vstala, ale už se nestihla učesat. Kristenina výsledná známka je 3-!Selena Gomez(19)
U tohodle outfitu chválím Sel za barvu šatů, ale barva botiček a kabelky se moc nevyvedlaZamračený
Zvolila bych spíše něco mezi zlatou až banánovou, ale rozhodně ne fialovou! Neužkodil by jemný řetízek na krku, ovšem prstýnek ho vynahrazuje! Účesu nemůžu nic vytknout. Normálně bych Sel pokárala za délku šatiček, ale je to holka s krásnýma nohama, tak si je může dovolitMrkající Sel má za 1-!


Miley Cyrus(19)
Wow Miley! Hrozně se mi líbí Mileyin účesMrkající Miley je známá svou oblibou v náramcích, ale tohle je vážně moc aspoň na červený kobrec si je mohla odpustit! Taky bych jí pokárala za barvu nehtíků, ale jinak jí nemám co vytknout! Miley má za 1, jelikož by to bylo nspravedlivé vůdči Sel, která se ale dopustila většího prohřešku než Miley!

Megan Fox(25)
Oh Megan!! Tak tohle se ti vážně povedlo holka!!Smějící se Megan krásně sladila šatičky a botičky a zvolila k tomu i vhodné šperky! Akorát bych ty šperky sladila do jedné barvy, ovšem jinak nemám nic vytknou ani účesu, který byl naprosto bezchybný! Megan má 1*!!!


Rihanna(23)
No...Rihanna se oblékla podle svého vkusu a každý máme nějaký takže se nemusí vždy schodovat! Ten můj se s Rihanny rozhodně neschoduje, ale není to tak hrozné, barva i střih se dají přežít,ale vzor a materiál šatů se mi moc nelíbí! Myslím si že Rihanna se mohla blýsknout v něčem zajímavějším. Za celkový dojem má Rihanna za 2!

Tak tohle byly róby 5ti nejoblíbenějších ženských odobností!

Miley vue sur pomsta

9. ledna 2012 v 15:41 | Miley |  ♥Rosie Vue♥
Pomsta..... No jasně někdo vám vrazí kudlu do zad a vy máte chuť se pomstít! Naprosto tuhle chuť znám! Zrovna v sobotu jsem se dozvěděla že nějaká káča mi přebrala mího kluka Plačící Probrečela jsem celý večer a teď mám nuvěřitelnou chuť se jí pomstít!!!Křičící Za něco takovýho se trestá a tahle holčička zaplatí vysokou daň! S pomocí mojich BFF jí rozbrečím! Vím že bych vám měla vyprávět jak je pomsta hrozně špatná, ale proč? Nejsem žádná máma abych vás tady poučovala co je dobré a co špatné( na to máte rodičeMrkající) Podle mě je pomsta v celku v pohodě, ale musíte k ní mít pádnej důvod! Když už se k něčemu takovému odhodláte tak musíte mít promyšlenej plán! Musíte spolupracovat pouze s lidmi kterým můžete věřit, proto já tyhle akcičky plánuju pouze s mími BFF, jelikož vím že jim můžu věřitUsmívající se Ale prosím pokud to je jen nějaká prkotina, tak si to nějdříve zkuste vyříkat a až pak plánujte pomstu! Divili byste se kolik se toho vyřeší pouze tlacháním!
Takže moje rada? Mstěte se pouze když je to vážné!Smějící se

Miley vue sur Selena Gomez

3. ledna 2012 v 17:30 | Miley
Můj názor na Selenu Gomez.... no myslím si že tahle holka má v životě velkou kliku. Když si to sečteme je vcelku hezká, umí zpívat, jako jaediné z kouzelníků z Waverly se jí podařilo prorazit a já patřím k příznivcům Biebera takže má i skvělýho přítele. Co si víc holka může přát? Já Selenu moc nemusím a tak na ní samodřejmě naházím nějakou špínu. Podle mě Sel sláva stoupla do hlavy připadá mi moc namyšlená. A také si myslím že jí k té slávě hodně pomohl hlavně Justin Bieber, když byl Justin na vrucholu "náhodou" se tady objevila Selena a rozhodla se že s Justinem bude chodit. Justin měl Sel rád už od nástupu do světa šoubisnisu a když se na samém začátku o něj média začala zajímat tak když přišla řeč na téma holky Justin hend přiznal že se mu líbí Sel a nepřestal to tvrdit dokud jí nezískal. Na to Sel po asi půl roce když se s Justinem sblížili odvětila takto "Justin je jako můj brácha a nechodila bych s ním!" Možná využívání přerostlo v lásku a možná ne!

Tohle je můj názor na Selenu Gomezovou. Je to pouze můj názor a vy můžete mít jiný pokud ano napište ho prosím do komentářů a hlasujte v anketě! Už se těším na vaše názory!Smějící se

Mileyin Vue

3. ledna 2012 v 13:00 | Miley |  ♥Rosie Vue♥
Přidávám novou rubriku Mileyin Vue francouzsky Mileyin Názor. Budu sem psát názory na různé osobnosti nebo věci nebo děje. Například Santa Claus je jako Ježíšek v Americe a osobně si myslím..........atd. Doufám že se vám bude líbitUsmívající se