Trable (nejen) s láskou 1. kapitola

8. února 2012 v 15:48 | Miley |  ♥Trable (nejen) s láskou♥
Konečně vám přináším 1. kapitolku!!! Snad se bude líbit Usmívající se


Píp píp! david píše
14. května, Pondělí
Florida, West Palm Beach
Střední škola Palm Beach School


Bylo normální školní ráno a Jess si na sebe oblékla volné bílé šatičky, vyčesala si vlasy a vyrazila před dům čekat na školní autobus. Angee a Vaness už v autobuse byly, když Jess nastoupila. Okamžitě si k nim šla sednout, ale než to udělala mrkla na Camerona a zaflirovala si s Davidem! Hned jak autobus zastavil všichni se vyhrnuli ven a Jess šla pozdravit Camerona. "Ahoj Came"! Zavolala Jess a doběhla ho. "Čau!" odpvěděl Cameron, suše a smutně. "Děje se něco?" "Nic zajimavýho, akorát mi nejde vyřešit jedna matematická rovnice! Hele poslouchej když x se rovná y na druhou....." Zbytek už Jess neposlouchala. Ze dvou důvodů 1) Bylo to nudné a absolutně jí to nezajímalo a za 2) proti ní šel David se svými gorilami z fotbalového družstva. Vždy když Davida uviděla nedokázala ze sebe vyrazit jedno kloudné slovo! " Ahoj Jess!" Pozdravil Jessicu David. Jess se na něj jen sladce usmála a zamávala, když v tom do ní Cameron drknul " Posloucháš mě vůbec?!" řekl dost naštvaně. "Jo jo promiň co jsi říkal?" "Ach bože! Tak s ním někam jdi když jseš do něj tak zabouchlá!!!" " To nejde Camerone!" " Proč by to nešlo? Očividně se mu líbíš tak v čem je problém?" " Přece ho na rande nebudu zvát já!!!" Jejich rozhovor náhle přerušil školní zvonek a oba utíkali na fyziku.

Při hodině fyziky bylo ticho, jelikož učitel rozdával opravené písemky! Jess se modlila ať je to aspoň C!! A už se ozvalo první zaradování z bezchybného A. Na lavici Jess přistála písemka se známkou C-. Jess si řekla no co lepší než D a přežila zbytek fyziky. Po fyzice následovala Matika. Učitelka vlýtla do třídy jako vichřice a hned začala psát na tabuli několik příkladů. Učitelka na matiku je hrozně přísná a proto o jejích hodinách je ve třídě hrobové ticho. A najednou se ozvalo: Píp píp! David píše! Jess okamžitě zrudla a vytáhla mobil. Matikářka se na ní rozlobeně dívala a zeptala se jestli zná školní řád a jestli se podle něho hodlá řídit! Jess ze sebe vykoktala nejčastěji používanou omluvu: " Omlouvám se paní učitelko, já jsem si ho zapměla vypnout." Vypla mobil a strčila ho zpátky do tašky, ovšem matikářka byla pořád dost rozlobená a nechala Jess poškole!

Konečně oběd řekla si Jess když šly s holkama na oběd. Vešli do velké jídelny a v bufetu si daly tři kuřecí saláty. Zasedli ke stolu a Jess se rozhodla že se podívá co jí o matice David napsal. V SMS stálo: Ahoj Jess! Usmívající se Nechtěla bys dneska jít se mnou ven? Čauky David. Jess vykřikla na celou jídelnu joooo až se na ní všichni otočili! Odpověď zněla takhle: Jo určitě bych si s tebou ráda vyšla, ale né dneska. Kvůli tvé SMS jsem poškole Zamračený Můžeme se domluvit na jindy? Pusu Jess Líbající. Á odeslat! Za chvíli tady byla další SMS: Moc mě mrzí že jsi kvůli mě poškole! Může třeba ve středu po škole? Zítra se domluvíme blíž! Pááá David. Davidovi vzápětí přišla odpověď: OK. Už se moc těším! Ahojky Jess
A odpoledne Jess byla až do 5ti na poškole a doma snila jak asi bude jejich rande vypadat.

Tak končí 1. kapitolka
Jak myslíte že bude vypadat rande Jess a Davida?
Kam by měli jít?
Co na to řeknou Jessiny kamarádky Angee a Vaness?
A co Cameron bude rád?
Předem díky za odpovědi Smějící se
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 NoNaMe NoNaMe | 8. února 2012 v 18:43 | Reagovat

Jak myslíte že bude vypadat rande Jess a Davida?-Tak to netuším...
Kam by měli jít?-Třeba do parku,nebo vím že pizzu nesnášíš ale jít by na ni taky mohly nebo stačí zmrzka...:)
Co na to řeknou Jessiny kamarádky Angee a Vaness?-Asi budou trošičku zelenat závistí ale brzo je to přejde..
A co Cameron bude rád?-No možná néé tak úplně...

2 Tessie♥ Tessie♥ | Web | 9. února 2012 v 17:23 | Reagovat

Jak myslíte že bude vypadat rande Jess a Davida?No každopádně bude něco v nepořádku,Jessin účes,Davidovo tričko bude propocené..ach kdo ví.?
Kam by měli jít?Do obchodního centra,do kina
Co na to řeknou Jessiny kamarádky Angee a Vaness?No budou žárlit to je jasný
A co Cameron bude rád?No msylím že ne,protože ačkoli je Jess jen fiflenka a on druhý Issac Newton tak jí miluje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama