Trable (nejen) s láskou 3. kapitola

9. února 2012 v 14:47 | Miley |  ♥Trable (nejen) s láskou♥
Další kapitolka je tady!!!Smějící se Doufám že pilně čtete Mrkající Rozhodla jsem se zavésta nový zvyk: že každou kapitolku budu někomu věnovat! Dneska je pro Lucku a Manekýna! Lucko tahle je tvoje!!!!Usmívající seKde je David?
16. května, středa
Florida, West Palm Beach
Jessin domov, Palm Beach school, pláž

"Ale ale dneska vstáváš nějak brzo!" řekla Jess Jessina mamka, když Jess sešla dolů na snídani. Mamka smažila palačinky, taťka byl už v práci a Jessin mladší brácha Mike seděl za stolem a vymýšlel nějaké lotroviny s příborem. "Sedni si Jess! Snídaně bude hned!" řekla paní Roseová. Jess si sedla vedle bráchy a prohrábla mu vlasy, ovšem Mike hned utekl a začal o sobě prohlašovat že je Želva Ninja a vyskákal po schodech nahoru. Jess se nasnídala a šla se obléct do školy a připravit si co si vezme na odpolední rande! Sice ještě nevěděla kam půjdou, jelikož se měli dohodnout až dneska ve škole, ale připravila si růžovou minisukni a bílý topík, do školy si vzala bílé kalhoty a fialkové tričko! Let´s go do školy!!!

Angee a Vaness byly pořád nemocné, což Jess nahrálo na smeč! Nechtěla aby holky věděly že jde s Davidem na rande! Neváhala a běžela hned za Cameronem. "Ahoj Camerone!" "Nazdárek Jess! Dneska máš velkej den viď?" "Proč myslíš?" "Snad jsi nezapoměla na to rande s Davidem?" "Ježiš né, na to bych nikdy nezapoměla! To mi připomíná že bych se s ním měla jít domluvit co odpoledne chystá. No nic půjdu ho najít! Uvidíme se ve třídě!" "Jo jo zatím čau!" Jess hledala Davida kde mohla, ale nikde ho nemohla najít. Ach jo, zbývá jediná možnost: Zeptat se kluků z týmu! S klukama z týmu nikdo moc rád nemluvil, jelikož nebyli zrovna nejchtřejší a když k nim přišla pěkná holka měli akorát blbý narážky!!! Nádech výdech a jdem na to! Řekla si Jess když viděla kluky jak jdou směrem k ní. "Ahoj kluci!" Z hloučku kluků se ozvalo: " Ahoj Jess! Ahoj kočko! Nazdárek kočičko! Čau baby!" "Neviděli jste Davida?" " V tělocvičně není?" zeptal se nejsympatičtější kluk ze skupinky. "Ne není! Byla jsem se tam podívat." odpověděla Jess "Neboj se, někde určitě bude!" uklidňoval jí ten sympatický kluk "Na hřišti jsi se dívala......?" "Jess, Jessica Roseová" "Aha, promiň. Já jsem Jake, Jake Kolins" "Těší mě!" "Mě taky!" odpověděl Jake a díval se na Jess hrozně krásným pohledem. Kdybych dneska neměla rande s Davidem tak bych šla s tímhle krasavcem. Je fakt boží! řekla si Jess "Tak já se jdu podívat na to hřiště." řekla radči Jess aby nepodlehla kouzlu nádherných modrých očí Jakea Kolinse. "Dobře! Ahoj!" zavolal na ní Jake. Když došla na hřiště nikdo tam nabyl. To nevadí najdu ho příští přestávku. řekla si Jess a mazala do třídy. Crrrrrrrrrr ukončil školní zvonek mučivou hodinu Chemie. Jess vyšla ze třídy a mířila ke skříňkám, když v tom jí někdo chytil za ruku. Doufala že je to David, ale byl to Jake. "Ahoj Jess! Přišel jsem ti jen říct že David dneska ani není ve škole a učitelka o něm nic neví." "Dobře, díky za zprávu Jakeu!" " Není zač. Ahoj!" "Pá"

Celé odpoledne strávila tím že se snažila volat Davidovi, ale z telefonu se ozývalo jen: Volaná osoba není momentálně dostupná, zkuste zavolat později! Po 4. hodině to už vzdala a začala nepřetržitě brečet.

Proč David nebyl ve škole?
A nazvedal Jess telefon?
Kdo myslíte že se dá dohromady s Jakem?
Jak se David Jess omluví?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tady

-------> CLICK<-------

Komentáře

1 Tessie♥ Tessie♥ | 9. února 2012 v 17:32 | Reagovat

Proč David nebyl ve škole?Je nemocný nebo byl na dni otevřených dveří na jiné škole
A nazvedal Jess telefon?Asi se s ní nechtěl bavit nebo ho měl vypnutý
Kdo myslíte že se dá dohromady s Jakem?Angee!
Jak se David Jess omluví?Kytkou krásných holandských tulipánů

2 NoNaMe NoNaMe | 11. února 2012 v 11:03 | Reagovat

Proč David nebyl ve škole?-Tak to netuším...:))
A nazvedal Jess telefon?-Asi sní nechtěl mluvit nebo měl vyplej mobil..
Kdo myslíte že se dá dohromady s Jakem?-No nevím je tady nějak moc kluků...bylo by hezký kdyby Jess ale zase je tu Cameron a David...
Jak se David Jess omluví?-No pokud se jí vůbec omluví..ale nevím..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama