Trable (nejen) s láskou 4. kapitola

12. února 2012 v 19:22 | Miley |  ♥Trable (nejen) s láskou♥
Další kapitola je tuSmějící se Tato je věnovaná Terezce Dlouhý! Terísku ta je tvoje!!! Usmívající se


Promiň
17. května, čtvrtek
Florida, West Palm Beach
Palm Beach school

Ach to mě, ale bolí hlava! řekla si Jess, když ve čtvrtek ráno vstala. Sedla si na postel a promnula si ubrečené oči. A vzpomínala co se stalo včera. Oh byla to bohužel pravda! David se na ní vykašlal! Na mobilu nebyla žádná SMSka a ani nepřijatý hovor. To znamenalo, že si na ní David ani nevzpoměl Plačící a začala znovu brečet. Po chvilce přestala a šla se dolů nasnídat. "Ježiš ty vypadáš hrozně!" řekla jí mamka když ji uviděla. "Hmmm... Díky to potěší." "Co se stalo Jess?" "Nic důležitýho." " Jo a proto jsi včera brečela do půlnoci! A vypadá to že dneska ráno taky!" " Dobře dobře jak chceš! Přiznám se ti že jsem brečela, ale proč to ti neřeknu!" " Ať je to jakejkoliv důvod, neboj se bude to zase dobrý!" řekla paní Roseová konejšivě.

Mezitím: "Davide, kam letíš? Do školy máš ještě spoustu času!" zeptal se pan King než David zavřel dveře. "No víš, musím se ještě někde stavit." "Aha dobře. Tak Ahoj!" odpovědi se už pan King nedočkal. David z domova letěl do květinářství a pak do školy. V květinářství koupil obrovskou kytici rudých růží a pravou švýcarskou čokoládu s nápisem I love you. A běžel do školy.

Jess se už teď po ránu těšila do postele! Když jí Camerom viděl, myslel si že k němu jde zombie. "Ježiš, nezabíjej mě! Jsem ještě moc mladej!" dělal si Cameron z Jess legraci. " Co se ti prosim tě stalo? Přejel tě školní autobus?" "Ty jsi dneska snídal vtipnou kaši né?" "No zato ty jsi vstávala z postele levou nohou co?" "Hmmm... Hold se mi dneska nedaří." "Zase? To jsi říkala i předevčírem. Tak řekneš mi konečně co se stalo?" " Když ti to řeknu, tak budu mít dvou hodinovou přednášku o tom jak si měl ZASE pravdu!" "Aha, takže co ti ten namachrovanej debil proved? Nedal ti pusu před barákem?" " Ha ha mooc vtipný! On se na mě úplně vykašlal!" a zase se rozbrečela.

Najednou jí někdo zakryl oči. Doufala že je to Angee nebo Vaness a nebo případně i Jake, ale byl to David! Nejdřív s ním vůbec nechtěla mluvit, ale David jí hned překvapil růžemi a čokoládou a nakonec jí dal pusu a řekl PROMIŇ! Jess řekla "Vše odpuštěno!" a na tváři se jí objevil úsměv. "Kdy bude náhradní termín pro naše rande?" zeptal se David " Třeba v pondělí?" "Fajn, už se moc těším beruško!" Vzal jí kolem ramen a dal ji pusu na čelo.

Myslíte, že by Jess měla Davidovi dávat druhou šanci?
Podaří se jejich druhé rande?
Jak myslíte, že bude Cameron reagovat na to že Jess Davidovi odpustila?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama