Trable (nejen) s láskou 5. kapitola

16. února 2012 v 22:27 | Miley |  ♥Trable (nejen) s láskou♥
Další, doufám dobrá kapitolka je tadyMrkající Dnešní kapitola je věnovaná mojí nejlepší kamarádce Dominice Merklové! Domiku tahle je pro tebe!!!Smějící se


Nová holka
18. května
Florida, West Palm Beach
Palm Beach school

Konečně pátek!!! děkovala Bohu Jess, když ráno vstala. Šla do koupelny provést její každodenní rytuál. Hodila na sebe bílou minisukni a červené tílko a letěla do školy. Hned po ránu se těšila na rozhovor s Cameronem, ale než na něj stihla zavolat, slyšela z dálky pisklavý hlásek Angee: "Jess!!! Jess!!! Jess!!!" Jess se na Angee otočila a trochu rozlobeně řekla: "Ježiš neřvi už! Já tě slyším!" "No tak promiň." "Co potřebuješ?" "To vypadá jako že ti vadí, že jsem si s tebou chtěla popovídat. Měla si snad v plánu něco jinýho? Lepšího?" "Ale chtěla jsem si jenom zajít za Cameronem. Pozdravit ho a tak. Protože se jinak celej den nevidíme." "Aha tak promiň, že jsem tě vyrušila v tvejch milostnej rozhovorech se šprtem, ale potřebovala jsem ti něco říct!" "Angee!!!! Ty mě vážně štveš! Já s Cameronem nic nemám!!! Tak to pochop! A radši mi řekni tu báááječnou novinu, která nepočká do oběda." "Tak dobře, ty noviny jsou dvě. 1) V pondělí k nám příjde nová holka o který vím naprosto všechno. a za 2) Líbí se mi jeden kluk a potřebovala bych s ním pomoct." Ta druhá zpráva Jess vyrazila dech. Do teď si myslela, že se Angee i Vaness líbí David, ale tohle byla skvělá zpráva! "Tak povídej kdo to je a proč zrovna ode mě potřebuješ pomoct?" "Fajn je to Jake, Jake Kolins." "Jo já vím kterej Jake." " No skvěle, protože jsem slyšela, že si se s Jakem dost často bavila, tak bys mi ho teď mohla dohodit." "Zbláznila ses?!!! Tobě nikdo kluka dohazovat nemusí! Ty když se kolem něj projdeš, tak tě hned plácne po zadku a domluvíte si rande!" "Já nevim, ale asi ztrácím krásu nebo co! Už jsem to zkusila aspoň desetkrát, ale nic! Ani se nepodíval." řekla Angee zklamaně. "Dobře, uvidím co se dá dělat." "Díky moc! Jsi zlatíčko!!!!" poděkovala Angee a obejmula Jess. "Jo a ještě něco!" namítla Angee. "Co je zas?" "Neříkej to Vaness. Jí se líbí taky, řekla mi to, ale neví, že se líbí i mě." Jess si přebrala tuhle větu slovo po slově aby pochopila, co v ní Angee chce vlastně říct. Její věty byly občas malinko nesrozumitelné. Crrrrrrrrrr.... přerušil jejich rozhovor školní zvonek.

Na obědě Jess neudělala to nejlepší, protože si nešla sednout na plošinu ( vyvýšené místo v jídelně, kde měli stůl Krásky a Sportovci, zjednodušeně řečeno Jessin klub a Davidův tým, zkrátka jen ti nejoblíbenější a nikdo jiný tam nesměl.), ale šla si sednou ke Cameronovu stolu, kde seděl on a jeho klub šachů a mapový kroužek. Celá jídelna z toho měla šok, hlavně Jessiny kamarádky a Cameron. Pro lidi od Cameronova stolu to byla podcta, že si k nim sedla nejoblíbenější holka na škole, ale Angee s Vaness usoudily, že to byl obrovský trapas. To Jess, ale absolutně nezajímalo. Když Camerona neviděla ráno, tak se s ním chtěla vidět teď. "Ahoj Came!" "Ahojky Jess." "Ahoj všichni." pozdravila Jess všechny u stolu. "Hele ty víš úplně všechno, tak my prosím tě řekni něco o tý nový holce co k nám má přijít." vyzvídala Jess. "Tak fajn jmenuje se Melisa Parkerová a je z Wisconsinu. Její rodiče se sem přestěhovali. Ještě něco?" "No samodřejmě!!!! Tak mi jí popiš! A to měla nějaký průšvih nebo se sem jen tak přestěhovali?" ptala se dál Jess " Ježiš Jess! Jak já jí mám znát?" "Camerone jsi předseda školní rady a půjde k nám do třídy, takže já vím že ti dali její spis, aby sis všechno pročet a tak a potom jí pomohl sžít se s kolektivem. Není to tak?" "Dobře máš pravdu. No tak je celkem hezká, špinavá blondýna, nebo spíš světle hnědovlasá. No a v záznamech žádnej průšvich nemá a její průměr je lepší než tvůj." "Aha, takže bych si měla dávat pozor?" "Jako na co?" " Kriste pane Came ve škole jsi Eeinstein, ale jinak ti to vůbec nemyslí!!! No na ní, na co asi jinýho!" "Pořád nechápu. Jako proč by sis na ní měla dávat pozor?" zeptal se Cameron zmateně. "No aby nebyla oblíbenější než my!" "No teda ty máš, ale problémy Jess!"

Jaká myslíte, že bude Melisa Parkerová?
Jakou bude mít roli v našem příběhu?
Myslíte, že bude oblíbenější než Jess a její klub?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tessie Tessie | Web | 17. února 2012 v 8:40 | Reagovat

Jaká myslíte, že bude Melisa Parkerová?Melisa bude uplně stejná jako naše Terezka..malinká,upřímná,občas něco prokecne
Jakou bude mít roli v našem příběhu?Jednoduše přebere Jess Davida
Myslíte, že bude oblíbenější než Jess a její klub?No jistě že NE!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama