Trable (nejen) s láskou 6. kapitola

18. února 2012 v 13:58 | Miley |  ♥Trable (nejen) s láskou♥
Nová kapitola je tady, doufám že jste se těšiliSmějící se Tahle je pro Elišku Haizlerovou! Elísku tahle je tvojeMrkající


Složitá sytuace
19-20. května, sobota- neděle
Florida, West Palm Beach
Nákupní centrum Blue Sea, Jessin dům, Západní pláž

V sobotu se Jess probudila až v 9:30 a bylo jí to celkem fuk. Neměla ještě víkendový program, tak proč si nepřispat? Venku už svítilo sluníčko a vypadalo to, že bude celý den hezky. Bohužel za chvíli jí zkazil náladu Mike. Vběhl do jejího pokoje a začal ho drancovat. Vyházel věci ze šuplíků, oblečení ze skříně a potom vylezl na postel a začal na ní skákat!!!! V Jess vřela krev! Nejradši by ho na místě zastřelila, ale začala na něj řevát a přiběhla tam paní Roseová a odvedla Mikea z Jessinýho pokoje a donutila ho omluvit se. Mike začal Jess vysvětlovat, že je to hrozně zlobivý pirát a že v Jessiným pokoji je velký poklad a on ho musí uloupit dřív než mu ho někdo sebere. To Jess trochu odměkčilo, ale pořád se zlobila. Mike šel do svého pokoje a Jess musela uklidit všechen ten nepořádek. Takže bylo hned zkažené dopoledne.

Odpoledne se rozhodla zavolat Angee a Vaness, jestli s ní nepůjdou na nákupy do nákupního centra. Obě souhlasily. Jess si na sebe vzala jeansové kraťásky a volnou bílou košily a vyrazila do nákupního centra Blue Sea. Holky už tam čekaly a tak hned mohly vyrazit na nákupy! Prošmejdily všechny obchody. Jess si koupila řetízek s Hippies znakem, prstýnek, dvě trička, a jedny luxusní šatičky které si chce vzít na to pondělní rande. Hloky si vždycky po nákupech šly dát capuccino a dezert do kavárny Blue Sea Cafe a tak to šly udělat i teď. Pomalu se poloužily ke kavárně, když najednou Jess uviděla Jakea s partou kluků jak jdou proti nim. A sakra, hlavně ať si jich holky nevšimnou! říkala si v duchu Jess. Ale bylo pozdě. Podívala se na Angee i na Vaness a obě se tvářily stejně, stejně šťastně a zamilovaně. Ach jooo! Prosím ať si nás Jake nevšimne! modlila se Jess. Bohužel Jake najednou zvedl ruku a zamával na holky. A to je můj konec! pomyslela si Jess. Jake a kluci si to mířili přímo k nim. "Ahoj holky!" pozdravila parta kluků. "Ahoj kluci!" řekly Angee s Vaness jednohlasně. "Ahoj" pozdravila Jess. Angee se okamžitě začala lísat k Jakeovi a Vanesse to v tu chvíli došlo! Došlo jí jaká je Angee zrádkyně. Nevydržela to a rozbrečela se a utekla. "Vaness počkej!!!" volala na ní Jess. Podívala se na Angee a dala jí tím pohledem najevo něco jako "Ty jsi, ale pitomá!" a šla za Vaness. Bohužel Vaness nezvedala telefony ani neodpivídala na SMSky a když zazvonila u ní doma nikdo neotevřel. Jess se rozhodla, že to zkusí až v neděli, protože by s ní teď stejně nebyla kloudná řeč.

V neděli ráno se Jess opět snažila Vaness dovolat, tentokrát úspěšně. "Ahoj"pozdravila Jess soucitně kamarádku. "Ahoj" odpověděla Vaness zklamaně. "Pojď se mnou na pláž, prosíííím!" zeptala se Jess, aby si mohla s kamarádkou promluvit a odreágovat jí od Jakea. "Hmmm... Já nevím" "Prosííííííím!!!!" "No tak dobře." " Tak fajn, za půl hodinky na Západí pláži, Ok?" "OK! Uvidíme se tam!" Jess si šla do pokoje sbalit ručník a opalovací krém, na sebe si vzala růžové bikiny s černou růží na podprsence a zavazováním za krk. Oznámila mamince že jde ven a běžela za Vaness na pláž. Holky si nejdřív roztáhly ručníky a lehly si na ně. "Jess, nechci se bavit o včerejšku, chci na to zapomenout!!! Chci zapomenout i na Angelinu a Jakea!!! Ani jednoho už nechci nikdy vidět!" upozornila Vanessa Jessicu. "Dobře nevím jestli se ti to povede, ale budu to respektovat!" "Díky!" poděkovala Vaness a usmála se. "Víš co?" "Né, co?" "Já ti slíbím, že se celé odpoledne nebudeš nudit a že si na ty dva ani nevzpomeneš!!! Platí?" "Fajn, tak to beru!" souhlasila Vanessa s Jessiným návrhem. Jess svůj slib splnila. Holky byly surfovat, plavat, byly na zmrzce a na nic nemyslely. Bylo to báječné odpoledne. Potom se rozloučily a šly domů.

Před spaním Jess litovala, že už bude zase pondělí! Jediné na co byla zvědavá byla ta nová holka, Melisa Parkerová.

Co myslíte, že bude dál?
Jak dopadne první setkání Melisy a Jess?
Líbí se vám příběh?
Tyhle šatičky si chce Jess vzít na pondělní rande. Líbí se vám?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tessie Tessie | Web | 18. února 2012 v 21:13 | Reagovat

Co myslíte že bude náledovat?Máš hlavu tak si to domysli ;-)!
Jak dopadne setkání Mell a Jess?Pohled do očí,falešný úsměv a věčná rivalita :-D
Líbí se vám příběh?Upřímně..četla jsem i horší věci..jako je například můj horoskop..celkem to újde,bude s tebe spisovatelské střívko :-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama