Trable (nejen) s láskou 9. kapitola

2. března 2012 v 17:15 | Miley |  ♥Trable (nejen) s láskou♥
Omlouvám se, že píšu až teď! Ale byl to rušnej týden!Nerozhodný Naštěstí jsem ho ve zdraví přežila. Dneska je Anežky a tak je tahle kapitola věnovaná mojí sestřičce AnežceLíbající Je to náš andílekNevinný

Rande♥

23.května, středa
Florida, West Palm Beach
West Palm School, Kino, Pláž

"Dobré ráno!" řekla Jess, hned jak vešla do zalidněné kuchyně. " Dobré jitro, beruško!" pozdravili jí maminka a tatínek, Mike ze sebe dostal jen "Čau!". "Co se děje?" zeptala se opatrně Jess. "Nic co by se mělo dít?" řekla klidně paní Roseová. "No taťka je doma a né v práci. Nevyhodili tě snad?" zeptala se s vytřeštěnýma očima. "Né neboj se! To si nemůžu vzít jednou volno?" "Jo jasně. Nic se neděje. Proč zrovna dneska?" "A proč né?" začal se s Jess pan Rose hádat. "No když má tatínek dneska volno, tak jsme chtěli něco podniknout. Třeba jít do luna parku. Co ty na to Mikeu?" vložila se do toho paní Roseová. "Joooooo!!!!! Já chci do luna parku!!!!" křičel Mike. "Nééééééééé!!!" zakřičela Jess. "Ty s námi nechceš jít Jessico?" "No víš mami, já bych chtěla, ale mám domluvené rande." "Aha, no tak ho zruš." "To nemůžu. Za 1) Je to nejhezčí kluk ze školy a za 2) Už dvakrát jsem mu to odřekla, tak to nemůžu udělat zase." "Hmmm.... Tak dobře my pojedeme hned jak příjde Mike a nebudeme na tebe čekat jo?" "Jasně, uvidíme se večer! Tak páá!" rozloučila se s rodinou Jess a vyrazila do školy.

"Ahoj Jess!" pozdravil Jessicu David. "Ahojky Davide!" "Dneska to platí, viď?" "Samodřejmě! Už se moc těším!" "Jo já taky" "No a vymyslel jsi kam půjdem?" "No myslel jsem, že by jsme mohli jít na nový film Stevena Spielberga, jmenuje se Válečný kůň a prý rozplakal i vévodkyní z Cambridge." "No to je báječný." "Tak film začína v 15:30, vyzvednu tě ve 15:00 fajn?" "Bezvadný, tak odpoledne!" A byli domluveni.

Odpoledne:
Jess pospíchala domů aby se připravila. Po několika hodinových přípravách vypadala opravdu nepřekonatelně. A jediné co ze sebe David dostal, když jí viděl bylo: "Ty jsi nádherná!" "Díky!" A potom si šli dál užívat rande. Nejdřív si dali ovocný koktejl a potom si koupili popcorn a coca-colu a šli na film. Byl opravdu dojemný. Už byl večer, slunce sice ještě nezapadlo, ale do západu zbývalo jen pár minut. David otevřel Jess dveře do jeho auta a Jess si pozdechla. "Copak se děje?" zeptal se Jessici David. "Jen mě mrzí, že za chvíli to všechno skončí." "A ty nechceš aby to skončilo?" "Ne, chci aby to trvalo věčnost!" "Tak dobře, nechtěl jsem ti to říkat předem, ale mám překvapení!" "Jaký?" "To uvidíš!" Za chvíli zastavili před pláží. David vytáhl z auta dvě cappuccina a kostkovanou deku. Šli na pláž a roztáhli deku. Každej si vzal cappuccino a dívali se na západ slunce. To bylo tak šíleně romantický!!! Potom jí David zavezl domů a samodřejmě než odešla z auta líbali se!!! David byl tak pozorný, milý, neudělal žádnou chybu! Prostě dokonalej!!!

Změnili jste na Davida názor nebo jste si myseli, že je takovýhle?
Dopadne jejich druhé rande tak skvěle jako první?
Rozhodla se Jess správně, když dala Davidovi přednost před rodinou?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tessie Tessie | Web | 2. března 2012 v 18:15 | Reagovat

Dne odpovídat nebudu..nechám se překvapit..ale máš to kráné.. ;-)

2 Miley Miley | 2. března 2012 v 18:39 | Reagovat

Díky :-)

3 Lessie Lessie | 2. března 2012 v 20:21 | Reagovat

Změnili jste na Davida názor nebo jste si myseli, že je takovýhle?-Každej kluk se zdá romantickej když je do něj holka zabouchlá ale může bejt úplně jinej...
Dopadne jejich druhé rande tak skvěle jako první?-No asi jo..
Rozhodla se Jess správně, když dala Davidovi přednost před rodinou?-Jít do Luna parku nebo na Rande je jasný že  Rande vyhrává... :-)

4 Tessie Tessie | Web | 8. března 2012 v 9:06 | Reagovat

Další kapitolku...rychle prosím!! :-!  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama